HAKKIMIZDA

NÜANS ASANSÖR MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Faaliyet Konusu : Her türlü elektrikli, hidrolik, makine dairesiz; insan, yük, hasta, araç, engelli, servis (moşarj), panoramik ve benzeri asansörlerinin ve homelift (ev asansörü), araç, yük platformlarının projelendirmesi, imali, montajı, revizyonu ve teknik bakım hizmetlerini yapmaktadır


Mevcut Üretim Durumu:


Şirketimiz 650m2 kapalı alanda CNC makinalar ile ortalama yılda;
* 150 adet insan asansörü,
* 30 adet araç asansörü komple malzemesi
* 35 adet 2000kg taşıma kapasitesinin üzerinde yük asansörü
* 100 adet monşarj (servis asansörü)
* 270 adet asansör elektrik malzemesi
* 120 adet asansör revizyonu (yenileme)
* 5000 adet asansör bakımı
* Ve bu asansörlerin kapı, karkas, süspansiyon, şase aksamlarını üretme kapasitesine sahiptir.
Şirketimiz aynı zamanda deneyimli saha ekipleri ile tüm üretiminin yerinde montaj ve taahhütlerini yerine getirmektedir. 8 adet transfer aracı ve 1 adet nakliye kamyonuna sahiptir. Şirketimiz asansör firmasının sahip olması gereken tüm belgeleri tamamlamış, sektörde deneyimli gerçek mühendisler ile çalışmaktadır.

NÜANS ASANSÖR MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2012 yılında NÜANS ASANSÖR MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adıyla 3 ortakla 25 yılı aşkın sektör deneyimi ile kurulmuştur. Daima sağlam adımlarla ileriyi hedefleyen firmamızda tüm üretim ve yönetim kadroları tam bir ekip halinde çalışmakta ve her geçen gün teknoloji yatırımını, üretim kapasitesini ve kalite performansını geliştirerek çağımız ile paralel olarak değişen müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürünler tasarlayarak ürün çeşitlerini geliştirmektedir. Kısa zamanda sektörde önemli bir yer edinen şirketimiz, Tüm ekibimiz için öncelikli hedefler,

“Toplam Kalite”, “Müşteri Memnuniyeti” ve “Modern İşletmecilik” tir.

NÜANS Asansörde Kalite: Bir ürün ve hizmette beklenen tüm özelliklerin her seferinde, ilk defada ve zamanında sağlanması olarak tanımlanmaktadır.

İLETİŞİM FORMU

Aşağıdaki formu doldurarak sormak istediğiniz soruları sorabilir, hizmet ve ürünlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN